Team Educatie

Maak kennis met onze lees- en mediaconsulenten. Negen betrokken en deskundige medewerkers vormen het team van de Educatieve Bibliotheek. Vanuit een duidelijke visie werken zij met en voor scholen en leerlingen in Zuidoost-Fryslân. Ze stimuleren lezen en zorgen er samen met het onderwijs voor dat leerlingen het plezier in lezen vinden én houden.

Annemerije Brandsma

Leesconsulent primair onderwijs 
Leesconsulent voortgezet onderwijs
Mediacoach

email: annemerije.brandsma@bzof.nl

Scholen:

  • CBS de Adelaar
  • OBS de Blesse
  • OBS de Klaeter
  • OBS de Lamer
  • OBS de Lantscheene
  • School Matthijsje
  • Sint Franciscusschool
  • CBS de Wegwijzer
  • OBS Zuid
  • Ondersteuning VO

 

Elke van der Kley,

Leesconsulent primair onderwijs 
Boekstartcoach
Peuteropvang en kinderdagverblijven
Trainer interactief voorlezen

email: elke.vanderkley@bzof.nl

Scholen:

  • OBS de Toekan

 



 

 


 

Marjorie Krishof

Leesconsulent primair onderwijs
Boekstartcoach

email: marjorie.krishof@bzof.nl

Scholen:

  • BS de Laweij
  • CBS de Paadwizer
  • OBS de Trede

 

 

 

 

 

 

Anke Leffering

Leesconsulent primair onderwijs
Mediacoach

email: anke.leffering@bzof.nl

Scholen:

  • OBS 't Ambyld
  • CBS Betrouwen
  • Meester K.J. Dijkstraschool
  • OBS de Flecht
  • ODBS de Oosterbrink
  • CBS de Opdracht
  • OBS de Twirre
  • OBS de Velden
  • OBS Vensterschool


 

 

Sanne Mintjes

Leesconsulent primair onderwijs 
Leesconsulent voortgezet onderwijs

email: sanne.mintjes@bzof.nl

Scholen:

  • CBS de Akker
  • OBS 't Holtpad
  • OBS de Stelling
  • OBS de Tjongeling
  • OBS de Twirrewyn
  • Burgemeester Harmsmaschool (BHS) (vo)
  • CSG Liudger (vo)
  • Terra Wolvega (vo)

 

 

 

Hilda Moen

Leesconsulent primair onderwijs 
Mediacoach

email: hilda.moen@bzof.nl

Scholen:

  • CBS de Arke
  • OBS de Bôge
  • KC de Finne
  • OBS de Jasker
  • OBS de Oanrin
  • CBS Rehoboth
  • ODBS De Skâns
  • OBS de Treffer

 

 

 

Mariska Smits

Leesconsulent primair onderwijs

email: mariska.smits@bzof.nl

Scholen:

  • OBS de Boekhorst
  • OBS Buttinga
  • OBS Dorpsschool
  • Duisterhoutschool
  • CBS In de Kring
  • SBO de Kampingerhof
  • CBS de Mandebrink
  • SBO de Triade
  • OBS Tuindorp

 

Tytsje de Vries

Leesconsulent primair onderwijs 
Leesconsulent voortgezet onderwijs
Mediacoach

email: tytsje.devries@bzof.nl

Scholen:

  • De Opstekker
  • School Loevestein
  • OBS de Riemsloot
  • Skoalle de Sinnewizer
  • Skoalle it Aventoer
  • Terra Wolvega (vo)

 

 

Wikje Haan

Coördinator Educatie BZOF

email: wikje.haan@bzof.nl